Торги деревиною: актуальність та цінова політика

Торги сировиною лісогосподарських підприємств є актуальним явищем, адже без регулярного постачання деревини багато галузей сучасного виробництва втратили б змогу існувати. Згідно із внесеними від 19.06.2020 р. змінами до закону «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки» продаж деревини здійснюють на біржових торгах.

Торги деревиною: актуальність та цінова політика

За чесним та прозорим перебігом процесу купівлі-продажу спостерігає НКЦПФР. ТОВ «Українська енергетична біржа» вже має ліцензію на проведення подібних заходів від незалежного державного арбітра, тому є найбезпечнішим та зручним майданчиком для підприємців.

Вартість деревини та порядок проведення торгів

Використання такого матеріалу охоплює наступні галузі: виробництво меблів, будівництво, автомобілебудування, оснащення спортивних та ліфтових зон, декоративне оформлення осель та офісів. Застосування лісоматеріалів передбачає відбір сировини за такими критеріями, як міцність, теплопровідність, екологічність.

Вартість 1 м³ пиломатеріалу в регіоні залежить від ряду критеріїв: порода, хімічний склад, клас якості та габарити оброблюваної одиниці. Ціна за 1 м³ деревини різних класів (А, В, С) може відрізнятися в 5 чи 10 разів.

Формування цінової політики відбувається за наступними критеріями:

  • особливості вологовіддачі;
  • щільність;
  • екологічність;
  • гнучкість;
  • естетичний вигляд та ін.

ТОВ «Українська енергетична біржа» пропонує встановити коректну вартість того чи іншого виду деревини за допомогою розділу «Біржові котирування».

Аби створити максимально комфортні умови для всіх наявних чи потенційних учасників, необхідно приділити увагу розв’язанню наступних питань:

  • виявлення фактів існування тіньового ринку та створення умов для його найшвидшого знищення;
  • наявність єдиної інформаційної бази із регулярним оприлюдненням результатів торгів;
  • прозорість процесу купівлі-продажу лісу.

Кожен з аспектів стосується важливої та актуальної проблеми розвитку галузі. Спільна робота по розв’язанню подібних питань сприятиме встановленню стабільних відносин на ринку.

Процедура торгів деревиною

Торги на ТОВ «УЕБ» проходять в режимі реального часу, тож учасники мають змогу закрити актуальні питання в максимально згорнутий термін.

Аби приєднатися до аукціону, необхідно пройти нескладний процес акредитації за посиланням: https://accredit.ueex.com.ua/form/wood-trading/.

Після перегляду навчального відео про організацію та проведення торгів: (https://www.ueex.com.ua/auctions/unprocessed-timber/) можна подавати запит на участь в аукціоні по продажу необробленої деревини в системі ДП «ЛІАЦ».

Аби стежити за актуальними новинами учасник має змогу долучитися до офіційної сторінки ТОВ «УЕБ» у Facebook. Володіти інформацією стосовно запланованих аукціонів легко завдяки електронному сповіщенню в Telegram та Viber каналах. Ще один зручний варіант – підключення email-сповіщень.

Для комфорту гостей та учасників майданчика передбачена консультація компетентних менеджерів, які готові просвітити користувачів з питань реєстрації та процедури проведення аукціону.

Сайт https://www.ueex.com.ua/ не обмежується аукціонами з продажу деревини, і запрошує до участі в торгах з інших галузей – природного газу, електроенергії, нафтопродуктів тощо.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.